Hakkımızda

Firmamız 1984 yılında Aslan Kardeşler İnşaat, Otomotiv ve Yedek Parça servisi olarak kurulmuş bu alanda kendini geliştirmiş, alanında marka oluşturmuş çeşitli bayilikler ile 2004 yılında lastik ve jant sektörüne de adım atmıştır.

2012 yılında lastik sektörünün öncü isimlerinden olan "Abdulkadir Özcan" firmasının üretmiş olduğu Petlas ve Dunlop markasının ana bayilikleri ile bölgemizde daha da büyük ve kapsamlı hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına "TSE Belgeli" Egzos gazı emisyon ölçüm yetki ve hizmet yeterlilik belgesi almıştır.
Firmamız lastik sektöründe öncü bir ağ geliştirmiş ve Pt Petlas adı altında alt bayilikler oluşturmuştur. 2014 yılında daha da büyümeye devam etmiştir. Bu büyüme çerçevesinde hem alt bayiliklerimizin, hem de yedek parça camiasının ve diğer lastik firmalarının toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamak adına yıllardır şubelerimizde güvenle satışını yaptığımız ürünlerimizi internet ortamında güvenle siz değerli müşterilerimize lastikadresim.com adresimizden sunmak istedik.
Saygılarımızla,

Aslan Kardeşler / Lastikadresim.com

Yukarı
Menü
Kapat
Sepetim
Kapat
Geri
Hesabım
Kapat